Російські добровольці затрофеїли воpoжuй БТР на Бєлгородщині (відео)

ВІЙНА

Бійці РДК не дочекалися подарунків від російської опозиції, тому зробили собі подарунок самі.

Бійці Російського добровольчого корпусу (РДК), який проводить операцію в Бєлгородській області РФ, затрофеїли ворожий БТР.

Відео з трофеєм вони поділилися у соцмережах.

“Ми не дочекалися солодких подарунків від російської опозиції, тому зробили собі подарунок самі. БТР 82А, наприклад. РДК 1:0 ФСБ”, – йдеться в повідомленні.

Добровольці стерли з БТР “Z-скверну” – символіку кремлівської агресії і тепер будуть використовувати його у власних потребах.

Російські добровольці затрофеїли ворожий БТР під Бєлгородом (відео)

У коментарях користувачі зауважили, що попри запевнення російської пропаганди про “знищення 29 диверсантів” із загону “з 20 людей”, про які писали рупори Кремля раніше, добровольці успішно воюють на території РФ і навіть беруть трофеї.

Зазначимо, що БТР-82 – це основний бронетранспортер російської армії. За інформацією mil.in.ua, 2010 року було випущено невелику серію БТР-82А для проходження військових випробувань.

Станом на 2018 рік у складі сухопутних військ РФ перебувало не менше 800 БТР-82А, у морській піхоті ВМФ Росії близько 600 БТР-82А, так само БТР-82А є у десантників та у військах Росгвардії.

Нагадаємо, що сьогодні, 22 травня, добровольці легіону “Свобода Росії” і Російського добровольчого корпусу підтвердили, що перетнули українсько-російський кордон.