Росія випустила по Україні більш як 20 крилатих раkет, сили ППО збили 12, – Залужний

Без категорії

Російські війська вдень 31 грудня вдарили по Україні більш ніж 20 ракетами. Сили ППО знищили 12 із них.

Ворог запускав ракети з повітря та з Каспійського моря. Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

“Сьогодні держава-терорист РФ знову завдала масованого ракетного удару по цивільних обʼєктах нашої країни. Попередньо, противник здійснив пуски більш як 20 крилатих ракет повітряного базування із застосуванням стратегічних бомбардувальників Ту-95мс з акваторії Каспійського моря та ракетних комплексів наземного базування”, – зауважив Залужний.

Він також розповів, що сили ППО збили 12 ракет на Київщині, Житомирщині та Хмельниччині.

“Силами й засобами нашої протиповітряної оборони знищено 12 крилатих ракет: 6 у межах Київської, 5 – Житомирської та 1 – Хмельницької областей. Тримаймося! Нас не зламати! Перемога буде за нами!” – написав Залужний.

Нагадаємо, 31 грудня Росія влаштувала нову ракетну атаку по Україні. У низці регіонів спрацювали сили ППО. На Миколаївщині зафіксовано прильоти, станом на 15:00 там відомо про щонайменше 6 поранених. А на Запоріжжі окупанти вдарили по житлових будинках.

Після удару по Хмельницькому поранення отримало щонайменше 7 осіб, пошкоджено житлові будинки та комерційні об’єкти.

Прильоти є й у Києві, де загарбники вдарили по готелю, вбивши людину та пошкодили Палац “Україна”. Станом на 16:00 столична влада повідомила про 20 поранених, серед яких журналіст з Японії, а також про одного загиблого мирного жителя.

При цьому щонайменше одна з російських ракет вирішила залишитися “на родінє” – і звалилася на село в російській Волгоградській області.