“Росії взагалі нічого не світить”: НAТ0 може повністю закрити небо над Україною

СВІТ

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан в інтерв’ю Politeka Online розповів, що на найближчому саміті НАТО може вирішуватись питання про закриття неба над Україною.

“Якщо воно вирішиться, то тоді вже взагалі питань не буде. Реально про закриття неба можуть ухвалити рішення, закрити небо над Україною, працюючи з аеродромів європейських літаками та деякими ракетними системами. А якщо ще зайдуть “Іджіс”, тобто система вже корабельна, яка прикриє зокрема й частину повітряного простору України, тоді росіянам взагалі нічого не світить”, – заявив експерт.

За його словами, росіянам залишиться тільки дулі крутити у бік Заходу, бо більше нічого вони зробити не зможуть.

“Немає механізму росіянам поневолити чи знищити українську націю, просто його не існує. Ядерна зброя, яка у них, можливо, десь там у кубишках є, вони не дістануть і не будуть її використовувати, бо тоді росія припинить існування дуже швидко. Причому почнеться припинення існування одразу з центрів ухвалення рішення — відмінусують цю мумію, вже там нічого буде й до Леніна класти, і, я думаю, до Гіркіна доберуться, до тих осіб, які підбурюють на якісь радикальні дії. Ні, у них уже один шлях – розвал російської імперії. А далі вже десь ховатимуться”, – додав Роман Світан.