Родину з оkупованих Олешок, якій з дрона скидали воду, евакуювали воїни ЗСУ: історія неймовірного порятунку

ДУМКИ

Жінку, двох дітей та домашніх тварин вдалось врятувати.

Воїни ЗСУ врятували родину із двома дітьми з окупованих Олешок Херсонської області. Їм раніше наші захисники скидали з дрона воду. Тепер мати та її двоє дітей перебувають у Херсоні. 

Про це повідомили в Ювенальній поліції України. 

Українців вразило відео, як українські захисники з дрона скидають воду двом дітям в окупованих Олешках, яких російські терористи після чергового теракту кинули помирати. 

Родину, якій в Олешках з дрона скидали воду, врятували. Фото: Ювенальна поліція. / ©
Родину, якій в Олешках з дрона скидали воду, врятували. Фото: Ювенальна поліція.

“Бійці однієї з артилерійських бригад ЗСУ, що нині захищають Україну на південному напрямку, під час польоту БпЛА виявили на даху одного з будинків у тимчасово окупованих Олешках жінку з двома дітьми”, – повідомили в поліції. 

Воїни ЗСУ врятували родину з Олешок. Фото: Ювенальна поліція. / ©
Воїни ЗСУ врятували родину з Олешок. Фото: Ювенальна поліція.

Після цього було ухвалено рішення про необхідність порятунку родини з дітьми. І захисникам України це вдалось. Наразі люди перебувають на підконтрольній Україні території, їх евакуювали у безпечне місце. 

З окупованих Олешок вдалось врятувати родину. Фото: Ювенальна поліція / ©
З окупованих Олешок вдалось врятувати родину. Фото: Ювенальна поліція

“Громадське” поширило відео, на якому видно, як воїни ЗСУ вивозять на човнах з окупованих Олешок матір, її двох дітей та домашніх тварин. Цивільні українці подякували військовим за порятунок. За даними ЗМІ, родина зараз у Херсоні. 

Підрив Каховської ГЕС: що відомо 

6 червня о 2:50 російська терористична армія підірвала Каховську ГЕС, спровокувавши гуманітарну та техногенну катастрофу.

Україна почала евакуацію населення з правого берега. Натомість російські гауляйтери покинули людей напризволяще на окупованому лівому берегу Херсонської області. 

Ще ввечері, 6 червня, стало відомо, що місто Олешки опинилось практично повністю під водою. Люди, щоб вижити ночували на дахах, проте вода і надалі прибуває через теракт Росії. У ГУР та секретар РНБО Олексій Данілов вважають, що наказ підірвати ГЕС віддав особисто диктатор Путін.