РФ під час аmаku вперше використала 6 “Кuнжaлів” – Іrнaт про нову тактику pаkетнux yдаpів росіян

Без категорії

Противник під час атаки застосував великий спектр ракет, щоб розосередити увагу протиповітряної оборони.

Російські загарбники під час ракетної атаки на Україну 9 березня запускали ракети з усіх можливих напрямків та використали одразу шість надзвукових ракет “Кинжал”, чого раніше не було.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

“Противник сьогодні використав великий спектр озброєння — майже всі ракети, якими вони часто завдають ударів окремо, а сьогодні вирішили здійснити масований ракетний удар. Це робиться для того, щоб розосередити увагу протиповітряної оборони”, – сказав Ігнат.

Він зазначив, що противник обстрілював країну з трьох морів, в тому числі Каспійського. Агресори використали для обстрілу різні типи авіаційної техніки, а також кораблі чорноморського флоту.

“Ракети, для збиття яких у нашої ППО немає засобів — 13 ракет С-300, від яких фактично щодня страждають прифронтові території, 6 ракет «Кинджал», через МіГ-31 щодня в Україні триває тривога, яку дехто вже ігнорує”, – заявив речник командування Повітряних сил.

Ігнат заявив, що у противника не так багато ракет “Кинжал”, за останньою інформацією їх є було близько 50, 6 з яких вони використали під час атаки 9 березня.

“До ракет, які не збиваються у нас, належить також 8 протирадіолокаційних Х-31 та Х-59, які не досягли своїх цілей. Метою окупантів було вразити засоби протиповітряної оборони. Також Х-22 — ракети найбільш руйнівної сили, бойова частина 950 кг. На жаль, на сьогодні ці ракети ми теж не можемо перехоплювати”, – резюмував він.