У Ніжині створюють експертну раду з питань книговидання

експертна рада, книги, виконком

експертна рада, книги, виконком Об этом сообщает sportoday.in.ua со ссылкой на СМИ.

експертна рада, книги, виконком
За ініціативи управління культури та туризму на розгляд виконавчого комітету подано проект рішення про утворення експертної ради з питань книговидання при виконавчому комітеті. "Настав час для створення такого постійнодіючого, колегіального, дорадчого органу, – наголосила начальник управління культури Т. Бассак. – Мета його створення – це здійснення попередньої змістовної тематичної оцінки і визначення соціальної значимості й доцільності випуску за кошти міського бюджету. Тобто експертна рада рекомендує, а рішення затверджують при виконкомі".

Т. Бассак запропонувала персональний склад ради у кількості 14 осіб, всі вони мають відношення до літератури та до видавництва. Саме тут у членів виконкому почали виникати питання.

В. Дорохін наполягав доповнити персональний склад представником громадської ради. Були пропозиції залучити сюди і представника молодіжного парламенту. Дехто з присутніх зауважував, що перевантажувати чисельністю все ж не варто.

Т. Бассак акцентувала на тому, що вже час визначитися, бо відомі ніжинські літератори О. Забарний та Т. Сидоренко чекають на створення експертної ради.

Свою думку висловив і Є. Луняк: "Сюди, дійсно, можна залучити багато людей, участь яких була б корисна. Разом з тим, кожен новий член бути ускладнювати роботу цієї ради. Що заважає, скажімо, членам громадської ради прийти на засідання і проконтролювати, якщо є таке бажання?".

Крапки над "і" поставили в процесі голосування. 9 із 11 членів виконкому проголосували за те, щоб персональний склад ради залишити в тому вигляді, в якому його запропоновано.

Валентина Пильник
Додати в:

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/120609”

ТОП новости

ТОП новости

Вход