Зеленський подав декларацію: вілла в Італії, п’ять готельних номерів у Грузії

Зеленський подав декларацію: вілла в Італії, п Володимир Зеленський

Зеленський задекларував кілька квартир у Києві, квартиру дружини в Криму на майже 130 кв.м. та низку нерухомості за кордоном. Про це свідчать дані Національного агентства із запобігання корупції, інформує "Українська правда". Об этом сообщает insolvent.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зокрема, у президента з дружиною Оленою є квартира у Великій Британії площею 91 кв.м. та житловий будинок в Італії площею 413 кв.м. Будинок Зеленські придбали у 2015 році за 88,6 млн гривень, а квартира у Британії їм коштувала більше 42 млн₴

У декларації за 2017 рік Зеленський не вказував італійського маєтку.

Також подружжя вказало 5 об’єктів незавершеного будівництва – готельних номерів у Грузії.

Він з дружиною є кінцевим бенефеціаром ТОВ "КІНОКВАРТАЛ", ТОВ "СТУДІЯ КВАРТАЛ — 95", ТОВ "ЗЕЛАРІ ФІШ", Aldorante Limited (зареєстрована в Кіпрі), Vilhar Holdings Limited (зареєстрована в Кіпрі), Film Heritage inc (зареєстрована в Белізі), San Tommaso S.R.L. (зареєстрована в Італії).

У порівннянні з 2017 роком, з переліку компаній зникла Megiritano Ventures Ltd, зареєстрована на Британських Віргінських островах.

Серед іншого у подружжя є по кілька коштовних годинників марок Roleх, Piaget, Bovet, BREGUET, Tag Heuer; автомобілі — LAND ROVER, MERCEDES-BENZ. Торік у дружини Зеленського був ще й BMW.

Зеленський задекларував 3 винаходи, 3 – корисні моделі, більш ніж 30 — торгових марок чи комерційних найменувань.

Нагадаємо, що шоумен і кандидат у президенти Володимир Зеленський має незадекларовану 15-кімнатну віллу в італійському місті Форте-дей-Мармі.

Читайте також: Інавгураційна промова президента Зеленського. Повний текст


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/zelenskyy_podav_deklaratsiyu_villa_v_italii_pyat_gotelnyh_nomeriv_u_gruzii_291196.html”

ТОП новости

ТОП новости

Вход