У Луцьку відбудеться з’їзд лісівників, який відвідає Порошенко


У четвер, 14 березня, у Луцьку відбудеться ІІ етап IV з’їзду лісівників України, повідомили 13 березня на сайті Державного агентства лісових ресурсів України.

Під час другого етапу З’їзду лісівників України учасники розглянуть стан реалізації рішень першого етапу з’їду, обговорять подальші кроки та напрями розвитку лісового господарства України. Захід розпочнеться о 10:00 у Волинському облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, захід планує відвідати Петро Порошенко. У програмі його візиту запланована зустріч з представниками лісової галузі, яких, до слова, у якості адмінресурсу активно застосовували на виборах до волинських ОТГ. Приміром, в Тростянецькій ОТГ, де чимало кандидатів, які працюють в сфері лісового господарства, під тиском були змушені балотуватись від БПП «Солідарність». А місцевим жителям, напередодні виборів, активно підвозили дрова для господарств.

До слова, на заході будуть посилені заходи безпеки. Зокрема журналістів зобов’язали для попередньої акредитації на з’їзд лісівників надати копії паспорту та редакційного посвідчення.

Тим часом у центрі Луцька розпочалась підготовка до Всеукраїнського з’їзду лісівників. На Театральному майдані працює спецтехніка.

Клумбу навколо пам’ятника Лесі Українки прикрашають рослинами. Уже встановлені дерев’яні будиночки, де завтра торгуватимуть продукцією лісових господарств.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-vidbudetsia-zyizd-lisivnykiv-iakyy-vidvidaye-poroshenko/” Об этом сообщает accident.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

ТОП новости

Вход