Раkeтa РФ вбuлa у Дніпрі двох молодих мам, які були найкращими подругами. Фото

Без категорії

У Дніпрі продовжують шукати тих, хто вижив після ракетного удару РФ по житловій багатоповерхівці 14 січня. І оплакують тих, кого вбила Росія.

Ще двома жертвами держави-терориста стали дві подруги-дніпрянки, Ірина та Ольга, обидві виховували маленьких діточок. Світлину зі вбитими Росією українками показали у Координаційному штабі волонтерів Дніпра.

“Дві світлі людини, мами, кращі подруги Іра та Оля…. Їх вбила Росія. Підтримати сім’ї можна особисто на карти чоловіків дівчат: 4731 2196 4895 8563 Едуард Усов; 4441 1144 4516 0235 Саламатенко Ігор”, – зазначено у повідомленні.

Дніпровські волонтери також показали світлину з двома молодими та вродливими жертвами РФ.

Ракета РФ вбила у Дніпрі двох молодих мам, які були найкращими подругами. Фото

“Не можу в це повірити… Біль і сльози. Дніпро. Волонтер, високопрофесійна стоматолог Ольга Усова, яка була моїм лікарем після нашої ротації — вже на небі… Залишився сиротою маленький синочок із татом, так само як і в її подруги Ірини Соломатенко, яка теж загинула… Оля дуже добра жінка, розумна, щира, яка так багато допомагала ЗСУ і всім, кому тільки могла… І загинула від рашистської ракети… Оля залишила по собі світлу пам’ять, а росія — це назавжди Мордор, який має бути стертий з лиця землі “, – цитують “Факти” слова друга загиблої Ольги Андрія Біляка.

Ракета РФ вбила у Дніпрі двох молодих мам, які були найкращими подругами. Фото
Ракета РФ вбила у Дніпрі двох молодих мам, які були найкращими подругами. Фото

Двох вбитих Росією подруг намалювала художниця Ольга Вілсон.

“Доброго вечора. Можете намалювати стоматологів волонтерів Ірину та Ольгу, які загинули сьогодні (14.01) в Дніпрі? Вони були чудовими лікарями та людьми. Жахлива втрата. Вони просто проходили поряд”, – розмістила художниця прохання від тих, хто знав загиблих дніпрянок.

І опублікувала свій малюнок, на якому молоді мами досі посміхаються.

Ракета РФ вбила у Дніпрі двох молодих мам, які були найкращими подругами. Фото

Нагадаємо, напередодні, 14 січня, російська ракета прилетіла у багатоповерхівку у Дніпрі, практично повністю знісши два під’їзди. Станом на ранок 15 січня кількість загиблих перевалила за 2 десятки, убито, зокрема, одну дитину. Кількість постраждалих та зниклих безвісти обчислюється десятками, рятувально-розшукові роботи продовжуються вже добу.