Радісний ранок! 3СУ звільнuлu вночі відразу аж 8 населених пунктів на Півдні

Без категорії

Українські військові продовжують успішно наступати на Таврійському напрямку. ЗСУ звільнили 8 населених пунктів на Півдні України.

Спершу про це повідомив колаборант Владімір Рогов. А згодом цю інформацію у коментарі 24 Каналу підтвердили у пресцентрі Сил оборони Таврійського напрямку.

На Півдні звільнили 8 населених пунктів

На Таврійському напрямку ЗСУ виконали понад 10 тисяч вогневих завдань. В ході наступальних дій на Бердянському та Мелітопольському напрямках було звільнено 8 населених пунктів.

Окупанти відступають

Загарбники скаржаться, що ЗСУ вдалося взяти село під оперативний контроль. Такі успішні наступальні дії наших воїнів дозволять розширити плацдарм та розпочати просування до Василівки.

Де розташоване село П’ятихатки: дивіться карту

Цікаво, що представники окупаційної влади Запорізької області визнають, що Збройні сили України зайняли село П’ятихатки. Водночас російське Міноборони у своєму свіжому зведенні стверджує, що атаку на село вдалося відбити

Як зазначає військовий оглядач The Guardian Ден Сабба, П’ятихатки стали першим селом, яке звільнили українські війська майже за тиждень. Це, на його думку, значна ознака очевидної ескалації українського контрнаступу майже на прямому напрямку до Криму. Водночас, зазначає оглядач, це й район, де російські оборонні позиції, мабуть, найпотужніші