Радісна звістка! Вже офіційно: танки будуть – негайне рішення Шольца. Країна затамувала подих, нарешті!

СВІТ

Уряд Німеччини погодив передачу Україні танків Leopard 2 і дозволяє реекспорт іншим країнам

Так, Німеччина на першому етапі надасть Україні 14 танків Leopard 2. Незабаром почнуться навчання українських військових. Також Німеччина надасть матеріально-технічне забезпечення та боєприпаси. Крім того, Німеччина дає “зелене світло” союзникам щодо надання своїх танків Україні, – йдеться у заяві уряду ФРН.

Нагадаємо, напередодні ввечері з’явилася інформація, що канцлер Німеччини Олаф Шольц таки ухвалив рішення передати Україні бойові танки Leopard 2.

Про це повідомляють в Spiegel.

За даними видання, йдеться про надання Україні щонайменше однієї роти танків Leopard 2A6. За стандартами НАТО йдеться про 14 одиниць техніки.

Стверджувалося, що німецькі танки Leopard мають надійти зі складів Бундесверу. У середньо- та довгостроковій перспективі можуть бути підготовлені додаткові танки із запасів, які має німецька промисловість.

Як зазначав Spiegel, рішенню Берліна, очевидно, передували інтенсивні кількаденні консультації із союзниками, особливо США. Канцлер Німеччини Олаф Шольц підкреслював, що хоче постачати Україні бойові танки лише у співпраці з іншими країнами.

Водночас відомо, що німецька армія має на озброєнні 320 танків Leopard 2.