Пyтlн cкaжeнlє вiд зл0стi: Вночі нeвідoмi вeсь цeнтр рosiйcькoгo Єкaтeринбyргy рoзмaлювaли yкрaїнcькими прaпoрaми: приємні фото

СВІТ

У центрі російського Єкатеринбургу з’явилися українські прапори. Жовто-сині фарби нанесли на архітектурні об’єкти вночі

Українські прапори з’явилися на центральній площі міста біля театру драми. Сині і жовті кольори нанесли на сходи і гранітну кулю вуличні художники. Про це пишуть росЗМІ.

Як відреагували росіяни на українські прапори

Правоохоронні органи Єкатеринбургу заявили, що звернень до поліції стосовно цього не надходило. У міській мерії вже знають про ситуацію.

Адміністрація міста зазначила, що комунальні служби “очистять об’єкт найближчим часом”.

У Єкатеринбурзі намалювали українські прапори / фото росЗМІ

У Москві український прапор з’явився на даху адмінбудівлі

Нагадаємо, у квітні прапор України замайорів у столиці росії – Москві. Синьо-жовтий стяг встановили поки не над кремлем, а на даху адміністративної будівлі.

Український прапор підняли над управою району Хорошово-Мньовники. У підсумку чиновники управи зняли український стяг.

Скандал з українським прапором

Жителів Києва вигнали з клубу на пляжі в Чорногорії через прапор України. На них поскаржилися росіяни, і це одразу переросло в конфлікт.

Українці чомусь вирішили повісити прапор на шезлонг. Також у прапори були обмотаними на вигляд неповнолітні хлопець і дівчина.

В описі автор записів вказав, що працівники закладу штовхали його батька. Ймовірно, мовиться про чоловіка в синьому рушнику, який намагався відстояти свої права на шезлонг, який орендував.

Щойно росіяни поскаржилися, що їм не подобається бачити український прапор – господар одразу побіг виганяти нас звідти й сказав, що не хоче бачити тут українців, при цьому штовхаючи моїх матір та батька,
– написав автор.

Згодом чоловік, який найактивніше виштовхував українців, які обмоталися прапорами, сказав, що вони можуть робити це деінде. Він аргументував це тим, що пляжний клуб є приватною територією.