Пyтíн шօkօвaнuй! Рօсíя рօзпадається. Йому вже не до України – Грузíя та Япօнíя заявили прօ права í пօвернення свօїх земель

СВІТ

Японія заявила, що південні “Курили” це їхня суверенна територія, росія їх незаконно анексувала.

Для Токіо вказані острови – Північні території, які є предметом давньої суперечки з москвою. Росія окупувала ці японські землі у 1945 році після Другої світової і утримує під своїм контролем.

Влада Японії останніми роками утримувалася від формулювання “споконвічні території”, коли говорила про “Курили”, але на 30-й день війни РФ з Україною, риторика різко змінилася.

Перемога України відкриє шлях для повернення територій Грузії та Молдови

Саакашвілі зауважив, що попри те, що Грузія наразі не воює, у 2008 році, коли на країну напали, її громадяни боролися так само героїчно, як українці зараз.

Однак, на відміну від інших я не забув про Абхазію і Цхінвалі. Як тільки Україна виграє цю війну, вона прокладе шлях до швидкої та мирної реінтеграції наших тимчасово окупованих територій. Придністров’я також возз’єднається з Молдовою,
– додав третій президент Грузії.

За його словами, після перемоги України весь світ і регіональний порядок будуть іншими.

“Мені зрозуміло, що шлях Грузії до Сухумі лежить на Києві, який сьогодні є столицею вільного світу – моїм містом. Слава Україні!”, – підсумував Саакашвілі.