Путін перебуває в ш0ці! У Росії вертоліт з елітою впав на приватний будинок, його збuлu бо думали, що це український. Відео

Без категорії

Вдень 13 травня у місті Клинці Брянської області РФ військовий вертоліт впав приватний будинок. Очевидці стверджують, що перед цим нібито бачили ракету, яка збила вертоліт.

Більше того, за попередніми даними, на Брянщині впало одразу два вертольоти. Про це пишуть російські Telegram-канали.

Росіяни поскаржилися, що залишки військового вертольота окупантів упали просто на приватні будинки. Поки що жодної інформації про постраждалих чи жертв у РФ не повідомляють.

Водночас деякі джерела пишуть, що впало одразу два вертольоти. Йдеться про один, який “приземлився” у місті Клинці. Ще один вертоліт російських окупантів нібито впав у районі села сурецький Муравєй.

Мешканці росії почали вигадувати версії, чому міг впасти гелікоптер. Деякі вже заявили, що російські окупанти збили свій вертоліт засобами протиповітряної оборони.

До речі, російські пропагандисти опублікували фотографії з місця падіння вертольота, на яких видно, що справді йдеться про різні місця. На одному знімку видно, що дим піднімається у густозаселеному районі, якому видно на багатоповерхові будинки та церкву. інше місце вибуху знаходиться у приватному секторі.

Паралельно з цим влада міста Клинці заявила, що руйнувань на землі від вертольота, що впав у Брянській області, нібито немає. Проте Місцеві паблики стверджують протилежне. У Мережі з’явилися фотографії, на яких видно, що уламки гелікоптера впали на будинки у приватному секторі. Більше того, на уламках вертольота видно характерні отвори.