Присядьте перед прочитанням! Встановлено, що на понад сотні мільйонів дол США було розікрано в промислових масштабах майже усю (!!!) гуманітарну допомогу за рік вiйнu

ДУМКИ

Ви будете здивовані, або й навіть шоковані. Краще присядьте, адже те, про що піде далі мова – справжній триндець, який важко своюі уявити.

Агент НАБУ Євген Шевченко оприлюднив інформацію про масштаби розкрадання гуманітарної допомоги у Запоріжжі на фоні, коли пенсіонери віддають останні копійки щоб наблизити нашу перемогу.

Про це він написав у фейсбуці. 

Шевченко зазначив: “Отже, стосовно сьогоднішніх обшуків у Запоріжжі, які провели детективи НАБУ, можно сказати наступне: посадові особи розкрадали в промислових масштабах майже всю (!!!) гуманітарну допомогу, яка надходила в місто та область, і продавали її через торгівельні мережі с!

Вони підозрюються у тому, що за ці півроку було розкрадено – увага:

– 22 морські контейнери!!!

– 389 залізничних вагонів!!!

– 220 вантажних автомобілей!!!

Вся ця допомога призначалася для людей, для біженців, переселенців, а також для військових!!! Суми, про які йдеться – мільйони долларів США!!!

А тепер знайомтесь із цими ….. :

1. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух 

2. Секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.

3. Депутат Запорізької обласної ради Віктор Щербина 

4. Заступниця голови Запорізькій ОВА Злата Некрасова 

Дивіться, які вони патріоти у фейсбуці – всі з прапорцями… готуйтесь до тюрьми, гниди! 

P.S.: питання – а хто ж призначив Старуха, який був керівником цього злочинного угруповання, на посаду голови Запорізької ОВА? Відповідь: Андрій Єрмак – очільник Офісу Президента України. Далі буде”.