Проводить “інспекцію” в окупованому місті: В Україну несподівано прибив перший заступник Шойгу

УКРАЇНА

Росія продовжує робити вигляд, що «відбудовує» українські міста, окуповані її військовими. Для зйомок рекламних роликів для rosTV днями до Маріуполя прибула “інспекція” глави Міноборони РФ Сергія Шойгу. Йдеться про Тимура Іванова, заступника міністра оборони РФ.

Він приїхав до тимчасово окупованого Маріуполя нібито для того, щоб «перевірити» будівництво фортифікаційних споруд у житловому масиві. На відео пропагандисти показали лише частину будівельного майданчика та колону російських чиновників поруч.

Тоді в рамки не потрапила зруйнована окупантами інфраструктура. “Ми знаємо, що відбувається за лаштунками пропаганди (про аеропорт, порт і окопи в напрямку Мангуш-Нікольська)”, – підкреслив Андрюшенко. При цьому він саркастично подякував пропагандистам за те, що вони показали подробиці колони Іванова та вертольота, яким він прибув. “Тому що наш спротив міркує – чи він їхав з Донецька на авто? Але тепер ми точно знаємо, де його перехопити, – Відплата вже поруч”, – додав український чиновник.