Проект «Ісландія»: Як продажні медіахвойди Петров і Іванов працюють проти держави

ПОЛІТИКА

YouTube-проект «Ісландія» залишається популярним серед глядачів, попри те, що головні його дійові особи — проросійські чорти, що системно працюють проти держави з часів Януковича і до сьогодні.

Засновник «Ісландії» — Володимир Петров. Найгірший продукт вітчизняної медіатусовки. У журналістських колах відомий як інформаційний кілер і медіашльондра.

За часів Кучми був наближеним до генерального Геннадія Васильєва. Неоднократно намагався обратись депутатом. Зокрема, у 2012 році балотувався по 133 окрузі і Одесі, у 2015 році — по 55 округу, на Дніпропетровщині.

Петров — автор фейка про «педофільський скандал» в Артеку, коли звинуватив народних депутатів від ВО «Батьківщина» у домаганні до наповнолітніх. За деякими свідченнями, після поширення скандалу у готелі «Україна» Петров отримав ногою по брехливій рожі і просив вибачення, стоячи на колінах.

Він тягнув у Раду українофоба, агента ФСБ Сергія Маркова. Працював на Януковича. У часі найзапекліших громадських протистоянь проросійському чорту він дискредитував патріотів, активістів, свідомо підсилював п’яту колону. Чи хтось реально реально вірить, що така людина здатна змінитися?

Петров — абсолютний руснявий чорт, який системно працюваі і працює проти держави. І зараз теж, хоча перефарбувався і перейшов на українську. Раніше він обслуговував адміністрацію президента, зараз — Офіс президента.

І це дуже сумно. Не те що медіашльондра бере гроші ОПУ, а те що ОПУ звертається по його послуги. Як і до його партнера, друга і соведучого — Сергія Іванова. Неіронічно, у пошуковику він гуглиться ні інакше як за запитом «обісцяний прокурор». Іванов дійсно працював прокурором, потім хлопчиком на побігеньках на проекті «Право на владу» на 1+1. Зараз він — так званий блогер, що за гроші розміщує будь-що. Чи ця пʼята колона щезне колись з України?