Повернувся з “нуля”, але загuнув через генератор: під Києвом сталася mpагедія з військовим

Без категорії

Разом із військовим загинули двоє його побратимів.

У Княжичах на Київщині 28 січня три людини загинуло через отруєння чадним газом від генератора в приватному будинку. Один із загиблих – військовослужбовець Єгор Пасхалов. На початку повномасштабної війни він приєднався до тероборони, потім захищав Броварський район, Чернігівську область, служив під Бахмутом.

Перед трагедією чоловік включив у гаражі генератор, бо довго не було світла, та готував плов в очікуванні гостей. Про це розповіла дружина загиблого Юлія Пасхалова. 

Мені здавалось, ми пройшли всі страхи війни – адже Єгор перебував на першій лінії і повернувся. Ми зберегли і примножили в наших серцях кохання, незважаючи на біль і сум розлуки! Ми були опорою і надією, вірою і душею один для одного! Назавжди! Але ні. Війна забирає навіть там, де безпечно і затишно. Вчора, як завжди, не було світла довго. Й*бана р*сня“, – написала Юлія у себе в Facebook.

Єгор Пасхалов / Фото: Юлія Пасхалова / ©

Єгор Пасхалов / Фото: Юлія Пасхалова

За лічені години через збій у системі вихлопу та відсутність належної вентиляції чоловік та його гості отруїлися чадним газом.

“Смерть прийшла до Єгора уві сні. Перестало битися серце рано вранці, а моє розірване на шмаття шукало відповідь “чому не відповідає?”. Не знайду я ніколи цю відповідь “чому?”. Лише залишу компасом своїм останні слова найріднішого: “киця, я так тебе кохаю”, – пише Юлія.

© Андрій Нєбитов
Фото: Андрій Нєбитов
© Андрій Нєбитов
Фото: Андрій Нєбитов

У загиблого чоловіка залишилося два неповнолітніх сина.

Разом із Єгором Пасхаловим загинуло двоє його побратиміврозповіла подруга Оксана Домашенко. Мер Броварів Ігор Сапожко повідомив, що ім’я другого загиблого військового – Роман Хижняк. Третя жертва – жінка, її ім’я невідоме.

Єгор Пасхалов / Фото: Оксана Домашенко / ©
Єгор Пасхалов / Фото: Оксана Домашенко