Повернувся на щиті: в бoях за Україну заruнyв 21-річний лейтенант НГУ з Ніжина. Фото

Без категорії

У боях на Донеччині загинув 21-річний нацгвардієць Костянтин Ковтун із міста Ніжин Чернігівської області. У свої молоді роки захисник уже командував розвідвзводом.

Про втрату сповістили в Ніжинській міській раді. Загиблий Герой – син голови місцевої РВА (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

Воїн Костянтин Григорович Ковтун, 06.06.2002 року народження, мав молодше офіцерське звання – лейтенант.

Він служив у штурмовій бригаді “Буревій” Національної гвардії України. На війні був командиром розвідувального взводу одного з батальйонів особливого призначення бригади.

Повернувся на щиті: в боях за Україну загинув 21-річний лейтенант НГУ з Ніжина. Фото

Життя захисника обірвалося 24 вересня під час виконання бойового завдання на території Донецької області.

Костянтин – син голови Ніжинської військової адміністрації Григорія Ковтуна. У відомстві висловили щирі співчуття всій родині чиновника з приводу непоправної втрати.

Повернувся на щиті: в боях за Україну загинув 21-річний лейтенант НГУ з Ніжина. Фото

“Ще декілька днів тому ми з Григорієм Костянтинович говорили і готували гостинці, передачу на передову для підрозділу Кості. Він запитував, а чи їдуть туди ваші волонтери? Так, звичайно! Гостинці поїдуть, але Костянтин їх уже не отримає. Кожна мить для наших воїнів – це несподіванки, і ризик втратити найцінніше – життя і здоров’я… Затамуйте подих, прошепочіть молитву, і вклоніться перед Героєм! Рідним сердечні співчуття!” – написала у Facebook Дарія Якубів.