Потрапив під ворожuй обсmріл: у Кураховому загинув офіцер Нацгвардії, у нього лишився маленький син. Фото

Без категорії

У місті Курахове Донецької області 3 січня під час виконання бойового завдання загинув 29-річний офіцер Національної гвардії України Руслан Онікієнко. У нього залишилася дружина Юлія й чотирирічний син.

Родом воїн був із села Сухинівка на Полтавщині. Смерть захисника нашої країни підтвердила пресслужба Кобеляцької громади.

Онікієнко Руслан Сергійович загинув 3 січня 2023 року

Один із друзів Онікієнко повідомив, що нацгвардієць потрапив під сильний ворожий обстріл, коли їхав в авто разом із побратимом. Чоловік вискочив із машини й отримав смертельні поранення.

Воїн НГУ потрапив під обстріл

Друг загиблого Андрій Замчий розповів у Facebook, що Онікієнко був завжди позитивним, впевненим у собі, ввічливим.

“Війна зблизила нас. Пам’ятаю, возили йому в частину все що мали й могли придбати: посуд, продовольство, цигарки, мішки… Одного разу він питав про фінансову допомогу, щоб поховати побратима… і колонку музичну на день, щоб на цвинтарі прозвучав гімн України. Запитував тому, що займався цим, був не байдужим до чужого горя”, – написав полтавець.

Потрапив під ворожий обстріл: у Кураховому загинув офіцер Нацгвардії, у нього лишився маленький син. Фото
Руслан з другом Андрієм

Ще один товариш воїна Нацгвардії Дмитро Чичка зазначив: загиблий був дуже доброю людиною. “Друже, твоя посмішка та спортивний дух залишаться в наших серцях назавжди!” – заявив він.

Потрапив під ворожий обстріл: у Кураховому загинув офіцер Нацгвардії, у нього лишився маленький син. Фото

Відомо, що Онікієнко був майором. Він проходив службу в Нацгвардії на посаді начальника служби психологічного забезпечення військової частини з 2016 року.

Народився Герой 21 березня 1993 року в Полтавській області. 2010-го закінчив Кобеляцький навчально-виховний комплекс №1, потім отримав диплом електрозварювальника в Полтавському професійно-технічному училищі №23.

У жовтні-2011 був призваний на військову строкову службу. Тоді він захотів вступити до Національної Академії внутрішніх справ, яку закінчив у 2016 році та здобув спеціальність “Психологія”.

“Товариський, мав авторитет, любив спорт, член ФК “Динамо – Академія”, – розповіли про майора в Кобеляцькій громаді.

На Донбасі загинув воїн Національної гвардії України
Курахове на карті