‘”Пора валити”, – на виїзді із Севастополя пробка за кілька кілометрів, росіяни біжать від вибухів в Криму

УКРАЇНА

На виїзді з окупованого Сімферополя утворився величезний затор. Росіяни тікають із міста. Кадри доступні на Telegram-каналі “Україна 365”.

Пробка за кілька кілометрів помічена на трасі Севастополь – Ялта. Росіяни масово намагаються залишити місто, де вранці лунала стрілянина та вибухи біля штабу Чорноморського флоту РФ. Також у Мережі величезна кількість повідомлень росіян про те, що з Криму “пора валити”. Заяв російських окупантів про потужну систему ППО, яка нібито захищає півострів, довіри, очевидно, немає.

Проблеми у росіян у Криму почалися в середині серпня, коли злетів у повітря аеродром Саки ЗС РФ. Після цього “бавовни” та інші неприємні інциденти почали масово відбуватися на окупованому півострові. Сьогодні вранці, попередньо, дроном атакували штаб Чорноморського флоту РФ.

Росіяни запевняють, що збили безпілотника. Однак, судячи з кадрів, атака була здійснена цілком успішно: з даху військового об’єкту валили клуби диму. Очевидці повідомляють про вибух такої потужності, що тремтіли вікна. Крім цього, вибухи було чути вранці також у Євпаторії та Бахчисараї.