Поляк не вuтрuмав і вuсказав все: “Як так? Мoлoді чоловікu-укpаїнці, здopoві, сuльні, сuдять тут в нашuх закладах, n’ють nuво, добpе npоводять час, а не захuщають батькiвщuну…” ВІДЕО

ДУМКИ

Скандальне відео, на якому Домінік Абус, зірка польської програми “Googlebox” телеканалу TTV, гостро висловився на адресу молодих українців, облетіло мережу та викликало хвилю дискусій.

Як повідомляє “ВПольщі.pl”, за словами Домінік Абуса, замість того, щоб сидіти в Польщі і пити пиво, вони повинні бігати з “калашниками” і захищати свою батьківщину.

Довкола висловлювань польського блогера та зірки популярної телепередачі виник справжній шквал емоційних коментарів та реакцій.

Знайшлося багато критиків, які не залишають сухої нитки на авторі слів, приписуючи йому недалекоглядність і ворожість. Достатньо, серед поляків, є, й тих, хто поділяє погляди Домініка Абуса.

В час жорстокої війни та боротьби за територіальну цілісність України, у Польщі часто можна зустріти українських чоловіків, за відпочинком чи святкуванням у ресторанах та кафе.

Співавтор каналу “Strong Ekipa”, який став відомим завдяки участі у програмі “Googlebox” на польському телеканалі TTV, привернув увагу до критичних висловлювань про українців. Зокрема, мова йшла про молодих чоловіків, які, на його думку, замість того, щоб пити пиво в Польщі, мали б бігати з “калашниками” і захищати свою батьківщину.

Все почалося з того, що Домінік Абус звернувся на вулиці до двох молодих дівчат, які, швидше за все, є українками, що мешкають в Польщі. Він висловив своє обурення та задав питання про українських чоловіків, які розважаються в Польщі, замість того, щоб захищати Україну.

“Дозвольте задати вам питання? Оскільки ви з України, я так розумію, так? Чи можете ви мені пояснити, що це таке? Тому що я розумію, що жінки і діти тут, в Польщі, ми вас приймаємо, звичайно, ми дуже раді вас приймати. Просто скажіть мені, як це так, що молоді чоловіки-українці, ні, здорові, сильні, вони сидять тут в наших закладах, п’ють пиво, добре проводять час, а не захищають батьківщину. Як це так?” – запитав Домінік Абус.

Молода жінка відповіла, що це питання вона ставить собі сама.

Присутність у Польщі українських жінок та дітей не заважає польському блогеру, про що він говорить в своєму відео.

Домінік Абус був задоволений відповіддю та доволі емоційно зареагував на неї.

“Ви чули? Українка, – сказала, розводячи руками. Сидять тут, пиво п’ють, замість того, щоб з “калашниками” бігати по Україні. Що це за х*йня? Я розумію, що треба максимально допомагати дітям, жінкам з України – будь-коли, будь-де та всюди”, – вигукнув Домінік Абус.

Схожі реакції з боку поляків на поведінку українських чоловіків, які масово перебувають у Польщі під час війни в Україні можна зустріти все частіше. Польські ресторани та кафе переповнені українцями, де ті, часто, ведуть себе доволі неадекватно до ситуації, демонструючи присутнім байдужість до подій в Україні.

“Чоловіче, це ж просто і логічно. Йде війна, ти сильний, великий, береш зброю і йдеш захищати свою Батьківщину, а не їдеш в іншу країну пиво пити… Туди тобі, на фронт, йти захищати батьківщину, а потім пиво пити”, – підсумував Домінік Абус в опублікованому відео.