Поки путін з елітою рф святкували “день пабеди”, в цей самий момент на росію обрушuлася стрa шна каmас трофа, але діду немає до цього діла. Відео

СВІТ

У Росії жодного дня не минає без пожежі. 9 травня у Курганській області очевидці зняли рідкісне природне явище – вогняний смерч.

Як пишуть російські пропагандистські ЗМІ, вогонь швидко поширювався місцевістю.

Зауважимо, що цей регіон і так страждає від лісових пожеж. Ситуацію значно погіршив вогняний смерч та той факт, що країна-агресорка не може в повному обсязі залучити до гасіння пожеж армію. Бо російські солдати, або вже перетворилися на перегній в Україні, або на шляху до цього.

Моторошні кадри пожежі активно публікують очевидці в соціальних мережах. Так, на шосе “Тюніно” через загоряння була погана видимість – усе небо заполонив дим. Наразі в низці населених пунктів проводиться евакуація.

Понад 300 житлових будинків та 3900 будівель знищено вогнем у Курганській області. У Свердловській – пожежа розгорнулась на площі в 54 тисяч гектарів.

На Росію обрушився вогняний смерч: дивіться відео

У Росії вирують пожежі

У Росії в кількох регіонах на початку травня спалахнули сильні природні пожежі. Стихія вирує у:

  • Свердловській,
  • Челябінській,
  • Курганській областях.

У Курганській області через пожежі ввели режим надзвичайної ситуації. Там тимчасово закрили кілька автодоріг. Авіація МНС Росії ліквідувала частину осередків загоряння в регіоні, проте боротьба з вогнем триває.