Поки ми спали! ЗСУ вже в Бердянську? Тил ворorа вщeнm – повний розrpoм. Оце так проpuв!

Без категорії

Вибух у захопленому Бердянську 11 липня та влучання в готель «Дюна», де знаходилося керівництво окупантів агресора Росії, показали, що ситуація у війні змінилася. Окуповані Мелітополь та Бердянськ більше не тил ворога. ЗСУ продовжують контрнаступ на півдні і мають намір вийти до Азовського узбережжя.  

Про це заявив представник Сил оборони Таврійського спрямування Валерій Шершень.

В ефірі одного з українських ЗМІ він розповів про те, що окуповані Бердянськ і Мелітополь Запорізької області – вже не тил російських загарбників. Ситуація змінилася після початку контрнаступу армії України на півдні.

«Можна говорити про те, що Бердянськ та Мелітополь уже не вважаються тилом російських військ. Мабуть, всі чудово розуміють, чому з початку просування наших військ на південь, з початку наступальних дій, з початку нашого контрнаступу вектори просування стали називати Бердянський та Мелітопольський», – зазначив Шершень.

За його словами, стратегічна мета української армії – подальше просування на півдні та вихід до Азовського узбережжя. Тому ЗСУ активно працюють над знищенням ворожих позицій на цьому напрямі.

«Цілком очевидно, що ми спираємося на концепцію ефективної комплексної вогневої поразки противника, знищуємо потенціал ворога, його тили та логістику, матеріально-технічну базу, управлінські структури та командні пункти. Ось для цього ефективно працюють ракетні війська, точно працює артилерія далекобійна», – сказав речник.

Також він додав, що ЗСУ для досягнення успіхів використовують комплексні рішення.

«І варто зазначити, що об’єкти для поразки визначаються у штабах, де командування здійснює відповідне планування, координацію та реалізацію. Давайте похвалимо себе. Все ж таки ЗСУ – це інтелектуальна армія», – наголосив Валерій Шершень.