Поки ми спали відбулася підступна атака на стлицю: на Київ вночі налетіли “шахіди”: Наша ППО попрацювала на славу!

Без категорії

Рано вранці в понеділок, 19 грудня, в Києві пролунали вибухи. Перед цим у столиці та області була оголошена повітряна тривога через атаку баражуючими боєприпасами “Шахід”.

У Київській міській військовій адміністрації повідомили, що силам ППО вдалося збити 9 ворожих дронів.

“В Києві йде повітряна тривога. Ворог атакує столицю боражуючими боєприпасами “Shahed”. Працює ППО. В даний час в повітряному просторі Києва збито вже 9 ворожих БПЛА”, – йдеться у повідомленні.

За даними ЗМІ, в столиці прогриміли потужні вибухи близько 04:28 години ранку, а також близько п’ятої години ранку. Повідомляється, що був “приліт”. У мережі з’явилися фото пожежі після одного з вибухів.

Повідомляється також, що після вибуху в будинках, які перебували в зоні ударної хвилі, розбилися вікна. Крім того, в деяких районах міста згасло світло. Також Telegram-канали писали про вибухи в Київській області, “приліт”попередньо був у житловий будинок.

Пізніше нічну атаку “Shahed” на Київ прокоментував начальник КМВА Сергій Попко.

“Столиця витримала кілька хвиль іранських атак “Shahed”. У повітряному просторі Києва було зафіксовано понад 20 ворожих БПЛА. Сили ППО знищили близько 15 дронів”, – написав він у Telegram.

“На жаль, є влучення в об’єкт критичної інфраструктури. Аварійні служби усувають наслідки. Інформація про жертви та руйнування уточнюється”, – повідомив Попко.

джерело:korupciya.com