Покu вся уваrа була nрuкута до РФ: наші 3СУ фактuчно за добу звíльнuлu всю терuторíю Бахмyтy, nодробuцí усníхíв

Без категорії

Поки ПВК “Ваrнер” наближається до mоскви, у Бахмуті, який 0kупанти не могли взяти 10 місяців, відбуваються не менш цікаві події.

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко розповів, що у Північно-Західному секторі Бахмуту Сили оборони України здійснюють просування від Оріхового-Василівки вздовж М03. politeka.net

“Можливість надання переважаючого вогневого впливу створює несприятливі умови для окупантів у Берхівці, Парасков’ївці, Червоній Горі. У цьому секторі РОВ продовжили втрачати позиції. У напрямку Кліщіївки так само відновився рух і паралельно з артилерійськими дуелями проводяться заходи, по витісненню противника як у саме село, так і до траси 0513, у перспективі перерізання якої стає все очевиднішим, як і неминучість звільнення села”, — пише експерт.

війна, Бахмут, Донбас

За його словами, у самому місті активізувалися підрозділи СОУ, які змогли просунутися кількома вулицями та повернути позиції в деяких міських кварталах. З часу оголошення пригожиним про повне “захоплення” Бахмута це було найзначніше просування СОУ в місті.

“Таким чином, фланги в районі Бахмута 0kупантам так і не вдається утримувати, а становище в самому місті, після місяця артилерійської обробки та взяття під вогневий контроль східної логістики, у них стало ще хиткішим – СОУ починають акуратно, але впевнено тиснути”, – резюмував Олександр Коваленко.

Бахмут, руїни, війна

[mashshare]