Починаємо з правого берега Дніпра: Кривоніс показав українцям як ЗСУ звільнять Херсонщину

УКРАЇНА

На правому березі Дніпра розпочнеться визволення Херсонської області від російської окупації. Більшу частину території на лівому березі звільнить Запорізька область.

Наразі стоїть завдання звільнення правобережної частини Херсонської області. Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив колишній заступник міністра РНБО генерал Кривоніс.

“Пам’ятаймо, що Херсонщину розділяє Дніпро навпіл. І більша частина цієї області знаходиться на лівому березі. Тому питання швидкого звільнення всієї Херсонської області не вирішене. – Це кілька кілометрів води. перешкоди, і не скоро», – заявив Кривоніс. Він зазначив, що наразі вирішується питання звільнення частин правобережжя Херсонської області. “Так, ми намагаємося звільнити Херсон. Подивимося, як це буде. Ми не поспішаємо говорити, що це буде завтра чи післязавтра. Тоді ми зможемо це зробити”, – сказав він. – сказав Кривоніс.

Лівобережжя Херсонської області буде звільнено збройними силами після повного витиснення російськими окупаційними військами Запорізької області, заявив колишній заступник міністра РНБО.

“Що стосується звільнення лівобережної частини Херсонської області, то це станеться після того, як ми звільнимо частину Запорізької області. Тому наш план глобальний. Але все залежить від часу, грошей і людей. Крок за кроком Один крок в один момент ми йдемо до перемоги”, – сказав Кривоніс.

Генерал також наголосив, що сьогодні на полі бою вирішується питання існування України як нації та українців як нації. “Або Росія знищить нас, або ми знищимо її на своїй території і відштовхнемо від наших кордонів. Тому що якщо Росія програє Україні, це все одно країна. Якщо ми програємо Росії, ми більше не будемо нацією і існує нація», — стверджував він.