Побратими захоплювалися його талантом: на вiйнi3аruнув молодий скрипаль Давид Якушин

Без категорії

На російській війні загинув молодий український скрипаль Давид Якушин, який хоробро воював за свободу і незалежність своєї країни. Музикант не залишив улюблений інструмент навіть на передовій.

Про смерть захисника України повідомив у соцмережах лідер гурту “Хорея козацька”, народний артист України та військовослужбовець Тарас Компаніченко. Підтвердила загибель сина також його матір (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Воїн був добровольцем і служив у лавах територіальної оборони ЗС України. Разом з побратимами він воював на Сході держави.

Побратими захоплювалися його талантом: на війні загинув молодий скрипаль Давид Якушин

“Давид Якушин на щиті. Плачу і ридаю. Дитино наша золота. Скрипаль, сопілкар, юний пастушок Христа Рожденного. Доброволець, воїн, лицар. Прости нас. Вічна слава! Вічна дяка! Смерть дикому людожерному московському імперіалізму РФ”, – йдеться в пості.

Побратими захоплювалися його талантом: на війні загинув молодий скрипаль Давид Якушин

Мама героя Оксана Якушина опублікувала відео та скриншот переписки зі своїм хоробрим сином. У коментарях українці висловили свої співчуття та поділилися спогадами про захисника.

Побратими захоплювалися його талантом: на війні загинув молодий скрипаль Давид Якушин

“Як же побратими захоплювалися його талантом. У кожного було відео, як Давид грає десь на Сході гімн України. Мій чоловік так розповідав про побратима, показував відео”, “Бачив Давида один раз в своєму житті і запамʼятав його назавжди. Світла, молода, талановита людина”, – пригадали в мережі.

Раніше OBOZREVATEL писав, що в боях за свободу України загинув воїн з Харківщини Владислав Нестеров. Захисник поліг на Сватівському напрямку 8 липня 2023 року.