По Марченко прийшли! Рішення прийнято – забрати останнє: прямо в Києві. Знайшли!

ДУМКИ

Прокурори повернули землі на березі Дніпра з незаконної власності дружини лідера забороненої партії “ОПЗЖ” Віктора Медведчука Оксани Марченко. Площа ділянок становить 9,5 га, вартість – більше 204 млн грн.

Про це повідомляє Київська обласна прокуратура 19 травня. Зазначається, що в суді вона відстояла право держави на земельні ділянки лісогосподарського призначення площею 9,5 га.

“Прокурори в суді довели, що частина лісової ділянки на березі р. Дніпро у Бориспільському районі була відведена у приватну власність всупереч вимог законодавства. В подальшому землю внесли до статутного фонду юридичних осіб, бенефіціаром яких є дружина екснародного депутата, позбавленого українського громадянства – лідера забороненої в Україні партії “ОПЗЖ”, – йдеться в повідомленні.

Враховуючи порушення вимог законодавства, обласна прокуратура звернулася до суду. Господарський суд Київської області задовольнив позов про повернення у державну власність цих земель.

Раніше повідомлялося, що в Україні арештували 13,7% акцій Запорізького заводу феросплавів, які контролює Оксана Марченко. Вартість заблокованих активів оцінюється у понад 1 млрд грн.

Про це повідомили у Службі безпеки України (СБУ). Як уточнили в Генпрокуратурі, дружина екснардепа підозрюється у кримінальному провадженні за фактом фінансування дій Росії.

Зазначається, що Марченко володіє акціями Запорізького заводу феросплавів через чотири офшорні компанії. Арешт провели для того, щоб перешкодити перереєстрації активів на інших осіб з метою ухилення від правосуддя.

Запорізький завод феросплавів є монопольним виробником металевого мангану в Україні. Підприємство входить до списку найбільших металургійних компаній у Європі.