Плаче вся Україна… Вивозив nоpаненuх: під Бахмутом загuнув військовий медик Тарас Баран. Фото

Без категорії

На Facebook-сторінці Пустомитівської територіальної громади зазначили, що Тарас Баран до того, як вирушив на війну, працював лікарем-гінекологом у місцевій лікарні та в пологовому. У коментарях до запису повідомили, що чоловік був учасником АТО з 2015 року.“Тарас Миколайович в Ічнянський лікарні проходив інтернатуру, потім продовжив свою трудову діяльність лікарем-акушер-гінекологом. З липня 2015 року учасник АТО. У цього хлопця замість серця золотий тризуб, наповнений гарячою кров’ю. Це лікар за покликанням. Це син однієї з найкращих матерів. Вічної весни тобі, Тарасе”, – йдеться у коментарі.

Вивозив поранених: під Бахмутом загинув військовий медик Тарас Баран. Фото

На втрату також відреагували у Тернопільському національному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського. Загиблий військовий медик був випускником цього вишу у 2010 році.У повідомленні сказано, що він був капітаном медичної служби в найбільш гарячій точці на фронті в Україні – на Бахмутському напрямку в Донецькій області.

Вивозив поранених: під Бахмутом загинув військовий медик Тарас Баран. Фото

“Колектив ТНМУ висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу загибелі Героя – Тараса Барана. Cхиляємо голови у пошані до виконаного обов’язку і бережемо в серцях світлу пам’ять про нашого випускника”, – зазначили на Facebook-сторінці установи.