“Пізно Юра, пізно…”: Горбунов повторно шоkував українців заявuвшu цього разу, що готовuй віддати свій особuстuй орден військовuм через те що його “зробuлu злочuнцем”

Без категорії

Українці негативно зустріли заяву українського продюсера та ведучого Юрія Горбунова про наміри передати свій державний орденвійськовим. Напередодні артист заявив, що “його зробили злочинцем” через виграний 33-мільйонний тендер на серіал під час повномастабної війни. Зірку закликали “не корчити з себе жертву” та назвали “ображеним”.

Ініціатива віддати орден героям на передовій здалася користувачам мережі спробою відкупитися від скандалу та виправдатися за зйомку комедійної стрічки. Відповідні коментарі зʼявилися в соцмережах OBOZREVATEL (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

У розмові з журналістами Горбунов заявив, що в приватних діалогах військові йому розповідають, нібито дивляться “Скажене весілля”. Багато коментаторів не повірили в це і поцікавилися, в яких військових є час дивитися комедії на передовій.

“На передку фільми не дивляться. А ті, хто дивляться, непогано влаштовані в тилу”, “Боже мій, які ми ображені. Аж гидко читати його пояснення”, “Хто ж ті військові, які зараз мають час дивитись “Скажене весілля”? Чудасія”, “Слухай, продюсер, не корч з себе жертву”, – висловилися українці.

"Не корч з себе жертву": українці відреагували на заяву "ображеного" Горбунова про наміри передати орден військовим

Як вам таке від Горбунова?!