Під Бахмутом заruнулu двоє добровольців із Канади: служили в Інтернаціональному легіоні. Фото

Без категорії

У боях з російською окупаційною армією на Бахмутському напрямку загинули двоє добровольців з Канади. 27-річний Кайл Портер та 21-річний Коул Зеленко служили в Інтернаціональному легіоні.

Про це у понеділок, 1 травня, повідомило видання CBC News. За даними журналістів, воїни загинули 26 квітня під час артобстрілу російськими окупантами.

У цей час вони разом з українськими бійцями виконували бойове завдання щодо утримання ключового маршруту постачання до Бахмута. Як ідеться в матеріалі, військові знайшли укриття, проте воно зазнало прямого влучання ворожого снаряда. Такі дані журналісти одержали від командира військовослужбовців.

Під Бахмутом загинули двоє добровольців із Канади: служили в Інтернаціональному легіоні. Фото

“Вони обоє дуже пишалися тим, що робили. Ми були як родина. Наче я втратив своїх братів”, – сказав командир.

Видання пише, що зв’язувалося з Портером за три дні до його загибелі. Він розповідав про тяжкі умови на фронті.

“Дайте мені подумати, як вижити в наступні кілька днів. Вперше це була м’ясорубка, і цього разу я не чекаю нічого кращого”, – написав він.

У Міністерстві внутрішніх справ Канади заявили, що “обізнані про повідомлення” щодо загибелі двох канадців і “зв’язуються з владою для отримання додаткової інформації”. За даними видання, тіло Зеленка вдалося доставити до Харкова, а тіло Портера досі шукають.

Під Бахмутом загинули двоє добровольців із Канади: служили в Інтернаціональному легіоні. Фото

Обидва військові раніше служили у Збройних силах Канади, але звільнилися з армії перед тим, як вирушили воювати в Україну.

За неофіційними підрахунками CBC News, добровольці стали четвертими та п’ятими громадянами Канади, які загинули в Україні з початку російського повномасштабного вторгнення.