Під Бахмутом, рятуючи побратимів, 3аruнув фотограф-натураліст, який публікувався в National Geographic

Без категорії

Окупанти вкотре забирають життя цвіту нашої нації. Так, поблизу Бахмута загинув ще один військовий, фотограф-натураліст Денис Кривий, роботи якого публікували у National Geographic.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Інституту масової інформації. Як повідомляється, Денис загинув під час порятунку своїх поранених побратимів.

Навесні 2022 року Денис приєднався до захисту України як доброволець і вступив до Сил спеціальних операцій. Про загибель Дениса також написала його дружина Галина Волгіна, яка разом з ним виховувала двох маленьких дочок.

“Сьогодні я дізналася про втрату найкращої та найважливішої для мене людини. Мого чоловіка. Мого друга. Мого Сонця. Кращого батька двох маленьких дівчаток. Дені більше немає. Він загинув у Бахмуті. Намагаючись врятувати поранених побратимів. Герой та захисник. Він завжди робив усе і навіть більше, а вважав, що все одно недостатньо. Він добровільно вибрав свій шлях і з честю пройшов його. Пам’ятаємо його!” – написала жінка.

Як повідомляється, у мирному житті Денис був відомим фотографом та спеціалізувався на фотографуванні пейзажів і репортажів, володів вміннями в галузі анімалістики та аерофотографії. Згадується, що Денис був нагороджений блакитною стрічкою FIAP (один із найпрестижніших європейських конкурсів фотохудожників).

Як інформує ІМІ, Денис Кривий став 58-м медійником, що загинув унаслідок російської агресії на території України.

Виставки фотографій Дениса були проведені в багатьох містах України, а деякі з його робіт зберігаються у країнах Європи, Північної Америки та Азії. Крім того, він співпрацював з National Geographic Ukraine.

Під Бахмутом, рятуючи побратимів, загинув фотограф-натураліст, який публікувався в National Geographic
Під Бахмутом, рятуючи побратимів, загинув фотограф-натураліст, який публікувався в National Geographic
Під Бахмутом, рятуючи побратимів, загинув фотограф-натураліст, який публікувався в National Geographic

Раніше повідомлялося, що в бою за Бахмут загинув кулеметник з Івано-Франківщини Андрій Томащук. Зазначається, що російські окупанти забрали життя Героя під час бою на позиції 14 травня 2023 року.

Також від кулі ворожого снайпера загинув воїн із Полтавщини Іван Андрієць. Герой захищав Україну в лавах окремої зведеної штурмової роти ПРТЦК та СП “ОДІН”.