Пекyчuй бiль і rіpкuй смуток… Ігор та Юрій заruнулu в один день у бoю за нашу Україну під час виконання бoйoвoго завдання…

Без категорії

Наталія Баласинович

???Сумні новини знову огорнули смутком родини захисників і Васильківську громаду. Звістки про загибель наших земляків залишають гіркоту на душі і в серці. ?Сльози і відчай в очах батьків, дружин, дітей та рідних залишають назавжди болючу рану втрати.

??Наші мужні соколи-сини Україну від зла боронили,

Бились на смерть мої земляки, кров’ю землю святу окропили…

?МАКАРЧЕНКО Ігор Анатолійович (04.11.1973 р.н.), ?ФРОЛОВ Юрій Олегович (06.03.1980 р.н.), які загинули 31.05.2023 року у бою за нашу Україну під час виконання бойового завдання.

◾️Поминальна служба та прощання з Героями відбудеться 08.06.2023 року об 11.00 годині в парку Воїнів-інтернаціоналістів (Венеція).

◾️Поховають Ігоря та Юрія на Алеї Слави (центральне кладовище по вул. Соборна).

?Просимо громаду достойно провести в останню дорогу наших земляків Героїв. Кожного нового дня ми маємо пам‘ятати, якою ціною нам дається свобода і шлях до Перемоги!

?В цю гірку мить поділяємо горе родин та всією громадою схиляємо голови в глибокій скорботі.

?ДО УВАГИ учасників дорожнього руху! Завтра завчасно сплануйте свій маршрут. В зв’язку з прощанням з нашими загиблими Героями з 09.00 до 12.00 години буде ПЕРЕКРИТО вулиці Грушевського та частково СОБОРНА (ЗОШ №2).

На зображенні може бути: 1 особа та текст
На зображенні може бути: 1 особа та текст «карась фролов юрй олегович»