П’ять років служив в Іpaky та Кyвейmі: у Бахмуті заruнyв боєць Інmернацiонального легіону ЗСУ Крістофер Кемпбелл. Фото

Без категорії

У боях за Україну загинув боєць Міжнародного легіону ЗСУ Крістофер Кемпбелл, який був нареченим доньки кінорежисера Олеся Саніна. Він був ветераном із великим досвідом військової служби – до цього прослужив п’ять років в Іраку та Кувейті.

Про це у п’ятницю, 5 травня, Санін написав на своїй сторінці у Facebook. Йому було 27 років.

П'ять років служив в Іраку та Кувейті: у Бахмуті загинув боєць Інтернаціонального легіону ЗСУ Крістофер Кемпбелл. Фото

“Дякую всім, хто вшанував сьогодні пам’ять члена моєї родини, нареченого моєї дочки Іванни Крістофера Джеймса Кемпбелла. Дякую за вашу глибоку скорботу і вшанування його пам’яті”, – йдеться в повідомленні.

За словами Саніна, Крісу було 27 років. Він загинув у бою 6 квітня у Бахмуті, захищаючи Україну.

Загиблий американський боєць мав значний досвід військової служби – він провів п’ять років на військовій службі в Іраку та Кувейті. Після початку бойових дій в Україні він став на захист цієї країни і бився проти окупантів у спецпідрозділі “Азов”. Пізніше він продовжив свою службу в Міжнародному легіоні.

Олесь розповів, що Кріс, крім військової служби, також брав участь у волонтерському русі в Україні.

“Кріс був відомий своєю хоробрістю, рішучістю, непохитними принципами і цінностями, а головне — він мав добре серце. За його останнім бажанням, Кріс був похований в Україні, країні, яку він любив і де знайшов своє кохання, за яку віддав своє життя”, – написав Олесь Санін.

Церемонія прощання відбулася 5 травня у Михайлівському Золотоверхому соборі.