Оце Залужний витворив! Неймовірний вчинок главкома: разом з солдатами – такого ще не було! Оплески!

Без категорії

Український герой – боєць 79 батальйону Ярослав Крайник, отримав «Золотий хрест» від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, – повідомила 102-а окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ.

Відповідно до наказу Валерія Залужного, нагрудним знаком захисник Запоріжжя нагороджений «за вірність військовій присязі, сумлінне виконання військового обов’язку, мужність та відвагу, виявлені під час виконання завдань в зоні проведення операції Об’єднаних сил».

Побратими Ярослава уточнили, що родом він з Калущини. Початок війни його застав на заробітках за кордоном.

«Не вагаючись жодної хвилини, Ярослав повернувся в Україну боронити Батьківщину від ворога. 27 лютого його зарахували до другої роти 79 батальйону. З березня 2022 у складі зведеної групи батальйону бере участь в бойових діях на Харківщині. З червня 2022 року і до сьогодні перебуває на лінії зіткнення з ворогом у Запорізькій області» – розповів побратим Ярослава.

Додамо, що Валерій Федорович Залужний ніколи не забуває про простих воїнів ЗСУ і часто проводить нагородження.

Так, напередодні, відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних Сил України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі почесним нагрудним знаком “Золотий хрест” нагороджено сержанта-сапера територіальної оборони Станіслава Ковальського.

У Ізяславській міськраді розповіли, що військовослужбовцю довелось побувати у самісінькому пеклі на Донеччині сорок п’ять днів без перерви.

Також відзнаку генерала Залужного “Золотий хрест” отримав воїн Михайло Шпаковський. Про це інформують місцеві ЗМІ.
Учасник АТО з січня цього року мобілізований до лав Збройних сил України. Він служить механіком-водієм у 128-й гірсько-штурмовій бригаді.