“Ось тому ми переможемо!”: Боєць ЗСУ, який залишився без ніг, зворушливо зробив пропозицію своїй дівчині – мережу зворушило відео

Без категорії

Боєць ЗСУ, якому ампутували обидві ноги через рани, отримані в жорстоких боях проти російських окупантів, дуже зворушливо зробив пропозицію руки і серця своїй дівчині Яні. Такий відеоролик опублікував на своїй сторінці в Instagram український журналіст і медіаменеджер Дмитро Гордон, передають Патріоти України.

“Ось тому ми переможемо! Український воїн, який залишився без ніг, зробив пропозицію своїй коханій, і вона відповіла згодою”, – написав він.

Як видно в ролику, Яна зустріла свого коханого у вітальні приватного будинку. Той в’їхав на інвалідному візку. І вручив дівчині великий букет червоних троянд. А потім надів їй на безіменний палець обручку. Користувачі українського сегменту Instagram зізналися, що плачуть, тільки-но починають дивитися це відео.

“Вона його любила і любить. А що стосується ніг, то такі протези роблять, що не впізнати. Слава Україні, слава героям України!”, “Зараз з такою наукою і протези є. Знову на ноги встане, нехай і на залізні”, “Як же я їх [окупантів − Главред] ненавиджу! Чому він повинен жити без ніг? Важко стримати сльози. Довгих років щастя молодим!”, – писали вони в коментарях.

Боєць ЗСУ, який залишився без ніг, зворушливо зробив пропозицію своїй дівчині