Оренда хостингу у BlueVPS

СВІТ

Популярною технологією, що використовується для розміщення веб-сайтів у мережі, є віртуальний хостинг (VPS). Хостинг – це оренда сервера. Для власників інтернет-магазинів та онлайн-бізнесу, рано чи пізно, постає питання про заміну фізичного хостингу на віртуальний. Чим популярніший сайт, тим більше серверів йому потрібно, аби завантажувати дані, зберігати файли та не зависати. Дехто купує віртуальні хостинги, але вигідним варіантом є оренда. BlueVPS https://bluevps.com.ua/vps-sweden надає простий та масштабований хостинг, необмежений трафік та спеціальне середовище. Послуги дозволять вирішити проблеми клієнта з керуванням даними та робочим процесом, сховищем даних та автоматизацією робочих процесів.

Причини вибрати віртуальний хостинг

Як знати, коли фізичний сервер пораз змінювати на віртуальний?

 1. При помітному уповільненні роботи сайту. Будь-який сайт має здатність постійно розвиватись, збільшувати кількість файлів та даних, що з часом приводить до його перевантаженості. В таких випадках поява “помилок” на екрані не є чимось новеньким. Така ситуація свідчить про те, що вашому сайту не вистачає ресурсів.
 2. При перейманні і відповідальному ставленні до безпеки сайту. Віртуальний хостинг здатен краще забезпечувати безпеку ресурсів, у порівнянні зі звичним хостингом. На останньому, окрім вашого, можуть знаходитись і сайти інших користувачів. Оренда віртуального хостингу – надає приватність та безпеку ваших даних.

Це найбільш поширені причини переходу на віртуальний хостинг. Зрозуміло, що при відкритті власного бізнесу, сайту, інтернет-магазину, без віртуального хостингу, на якому має зберігатися інформація про товар, покупців і т.д., не обійтися. Зазвичай таким хостингом користуються: для корпоративних пошт компаній, форумі з великою відвідуваністю за добу, для інтернет-магазинів з безліччю товарів.

Переваги хостингу BlueVPS

Взагалі, перевагами віртуальних хостингів називають:

 • Простота експлуатації та реалізації завдань;
 • зрозумілий простий інтерфейс для будь-якого користувача;
 • доступність – працювати можна з різноманітними веб-ресурсами без необхідності великих витрат.

Користуючись послугами компанії bluevps.com.ua, і беручи в оренду хостинг у Швеції, клієнт отримує значні переваги, серед яких:

 • Високий рівень безпеки, захист від злому;
 • прозорі ціни і безкоштовний доступ до швидких SSD;
 • відносно незначні фінансові затрати;
 • простота в управління за допомогою зручних інструментів;
 • великий обсяг ресурсів та можливість зміни конфігурації;
 • повний контроль доступу до SSH, VPS, VNC.

Більш детально про тарифи, види VPS за об’ємом пам’ті, методи оплати та інші переваги компанії, можна дізнатись на офіційному сайті bluevps.com.ua.