Олена Мозгова не вuтрuмала: “Всі ті українці, які залuшuлuсь в Україні і не вuїхалu, знайте…”

ДУМКИ

А тепер пост для тих, хто виїхав! Не капайте на мозок і припиніть кошмарити тих, хто залишився! Мене попросили написати це, ті, хто залишились тут і роблять все що можуть, тримають оборону! Але їм “добрі” родичі, друзі і знайомі починають розказувати, що все пропало, нас здали, всім пи”да, нє”уй там

сидіти терміново тікайте! Бл#дь, припиніть це робити! Виїхали і сидіть тихо, робіть щось по можливості, не бикуйте там і не залякуйте тих, хто залишився тут! Ніхто не збирається засуджувати жінок, особливо тих, які вивезли дітей! Всі все розуміють! Про чоловіків у мене своя особиста думка і я маю на неї право! Я б зневажала свого чоловіка, якщо він виїхав і не залишився, але так само я б і собі не простила, якби кинула його тут.

Ми одна родина, і будемо і в горі, і в радості до кінця! Це моє розуміння! І так, я вважаю, що якщо всі поїдуть, то захищати немає що! Місто, село це перш за все люди, енергія їх, а не просто стіни, навіть якщо дуже гарні і старовинні!

Ми, ті хто залишився, наповнюєм своєю енергією і сенсом ті міста де ми залишились! Тому, можете допомогти, допомагайте одне одному, робіть кожен щось для Перемоги! А не можете сидіть і не пи”діть! Миру всім! А Україні ПЕРЕМОГИ!