Олександр Лукашенко в супроводі швидкої еkсmренo покинув Москву. Що трапилося

СВІТ

Після традиційного “мракобісся” на Красній площі в Москві запрошений диктатор Білорусі Олександр Лукашенко різко відчув себе погано та екстрено покинув Росію. Кремлівський  фюрер Володимир Путін дбайливо розпорядився, щоб його васала до аеропорту супроводжувала швидка.

Про це повідомляють російські ЗМІ. В результаті зі святкового столу, за яким Путін зібрався зі своїми високопоставленими гостями, прибрали одну тарілку з приладами.

“В останній тиждень Лукашенко серйозно захворів, і всі заходи за його участю скасовано. Однак на особисте прохання Путіна Лукашенко приїхав до Москви”, – передають пропагандистські ЗМІ.

Також у Мінську наголосили, що всі зустрічі так званого президента скасовано на найближчий час. Наразі Лукашенко змушений перебувати під крапельницями, проте причин його стану публічно не називають.

Лукашенко терміново залишив Москву у супроводі швидкої – ЗМІ

Як повідомляв OBOZREVATEL, зовнішній вигляд Лукашенка, який сидів в одному ряду з Путіним на параді в Москві, викликав потіху та глузування користувачів соціальних мереж. Диктатор виглядав максимально похмурим і невесело всупереч урочистості події на Червоній площі.