Окупанти в стані алкогольного сп’яніння не змогли поділити награбоване в Україні і перестріляли один одного

Без категорії

За даними української розвідки, кількість збройних зіткнень між окупаційними військами на тимчасово окупованих територіях зростає.

Причиною став міжнаціональний конфлікт і розподіл награбованого українцями майна. Про один із інцидентів повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

За їхніми даними, збройні зіткнення відбулися поблизу населеного пункту Токамак. У стані алкогольного та наркотичного сп’яніння російсько-окупаційні війська зі зброєю захищають свою здобич.

Так, за інформацією ZOVA, словесні сутички між російськими військовослужбовцями відбулися поблизу тимчасово окупованого ворогом населеного пункту Токамак. Очевидці повідомляють, що це переросло у збройний конфлікт. В результаті загинули 4 пасажири. Ще 10 отримали поранення.

Окупанти не можуть поділити «владу» на тимчасово окупованій території України. У Херсоні, Чорнобаївці та Новакаховці є записи про такі випадки. На тимчасово окупованих територіях точаться постійні бійки та перестрілки, буряти вирішують щось із чеченцями. Вони не можуть поділити між собою, хто з них головний та кого варто відправити “служити” на певні ділянки.