Оkупанти щось готують: Зеленський – про заrрозу повторного наcтупу РФ

Без категорії

Найгарячіше на фронті – на сході, зокрема на Донеччині, повідомив Зеленський.

Глава держави Володимир Зеленський запевнив, що Україна уважно стежить за планами Росії і готова дати потужну відсіч ворогові.

Про це український президент сказав під час традиційного відеозвернення в середу, 7 лютого.

Зеленський розповів, що 7 лютого провів наради із військовими та керівником Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирилом Будановим, де обговорили ситуацію на фронті. За словами глави держави, найгарячіше – на сході, зокрема на Донеччині.

“Провів кілька нарад із військовими, нараду з керівником розвідки. Зберігаємо максимальну увагу на тому, що готують окупанти. І на тому, що потрібно нашим воїнам, щоб ефективно протистояти, причому на всіх напрямках. Донеччина та схід, де найгарячіше, – я про них згадую щодня в таких зверненнях. Південь звучить рідше, хоча стратегічне значення цих напрямків не менше. А зміцнюємо державу по всьому периметру”, – розповів лідер України.

Український політик висловив вдячність прикордонникам, які воюють на сході, та військовим оперативно-стратегічного угруповання “Північ” за охорону кордону.

“І я хочу сьогодні відзначити бійців на двох напрямках. Наших прикордонників, які воюють на Донбасі. За щоденну хоробрість і стійкість у боях. За результати. Луганський та Харківський прикордонні загони – я дякую вам, хлопці! Дякую всім нашим захисникам і захисницям, які забезпечують охорону півночі нашої держави! Суми, Чернігів, Київ, Житомирщина, Волинь. Оперативно-стратегічне угруповання “Північ”. Кожен напрямок має значення. Всі ворожі сценарії опрацьовуємо. Державу захищаємо”, – запевнив Зеленський.