Оkупант похвалився, як військові Путіна “перемогли” бабусю: та допомагала ЗСУ. Відео

Без категорії

Російський окупант із гордістю розповів про “перемогу” над українською пенсіонеркою, яка допомагала Збройним силам України. За його словами, жінка повідомила захисникам про захід загарбників до села, після чого її “кудись там повезли”.

Відео з розповіддю “доблесного” російського військового, обвішаного медалями, поширили кремлівські пропагандисти. Окупант повідомив, що як тільки його підрозділ зайшов до українського населеного пункту, загарбники виявили бабусю, яка доповідала українським спецслужбам про прибуття ворога (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Окупант похвалився, як військові Путіна "перемогли" бабусю: та допомагала ЗСУ. Відео

“Моцарт, Лис, я пішли на третю вулицю, а Кузнєц, Мішка, Єврік наткнулися на бабусю. Ось тільки ми ще прийшли, хвилин 30, напевно, тут, і вони чують, вона там каже: “Зайшла група 28 осіб”. У нас 29 зайшло, на одну людину всього помилилася. Зброя, каже, автомати, гранатомети, кулемети. Вік від 20 до 50″, – сказав військовий РФ.

За його словами, коли окупанти стали вимагати в жінки телефон, вона відповіла, що говорить з дочкою.

Окупант похвалився, як військові Путіна "перемогли" бабусю: та допомагала ЗСУ. Відео

“Вони раз – телефон нашим спецслужбам, спецам (передали. – Ред.). Ті кажуть, та ну, вона ж нам плов приносить. Вона ходила їх підгодовувала. Починають пробивати – точно, СБУ. У неї два сини проти нас воюють. І цю бабусю, 63 роки, відвезли кудись там”, – розповів загарбник.

У якому населеному пункті було “переможено” українську бабусю, окупант не уточнив.

Окупант похвалився, як військові Путіна "перемогли" бабусю: та допомагала ЗСУ. Відео

“Такі історії лише підтверджують, що населення окупованих територій ненавидить загарбників і чекає на українську армію. Росіян здають всі, включаючи підлітків та бабусь”, – прокоментував журналіст Денис Казанський.