Оkупанmu почали масово здаватися в noлон в очікуванні kонтрнасmупу ЗСУ

Без категорії

Зараз фіксується сплеск цікавості проектом “Хочу жити” серед військових ворожих сил.

Російські військові на тлі великих втрат та в очікуванні контрнаступу ЗСУ почали активно задаватися у полон, а минулого місяця був зафіксований рекорд звернень від окупантів.

Про це в ефірі телемарафону заявив речник державного проєкту “Хочу жити”, створеного для добровільної здачі військових РФ у полон, Віталій Матвієнко.

Він заявив, що зараз фіксується сплеск цікавості даним проектом серед військових ворожих сил.

“Ми фіксуємо сплеск зацікавленості нашим проєктом. Вона пов’язана з очікуваним контрнаступом Збройних Сил України, а також зі збільшенням втрат на фронті російських військ і погіршенням морально-психологічного стану безпосередньо в самій армії РФ”, – зазначив Матвієнко.

Він зазначив, що окупанти починають здаватись в полон по всій лінії фронту, тому подібні операції проводяться кожні два дні. Окупанти  здаються групами та по одному.

“Що стосується кількості звернень, то в березні ми зафіксували по суті рекорд – понад 3000 звернень, що вдвічі більше, ніж у 2022 році. У жовтні та грудні 2022 року ми в середньому фіксували 1400-1500 звернень щомісяця. У січні-березні кількість зросла до 2500”, – сказав Матвієнко.

Він додав, що часто окупанти здаються в полон з військовою технікою, а деякі “цікаві” зразки вже працюють на фронті проти армії країни-агресорки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звати Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився в руках українських військових.