Очільник МЗС Словаччини послав Орбана та всіх прихильників Путіна у напрямку російського корабля

СВІТ

У своєму дописі в соцмережах словацький дипломат жорстко звернувся до всіх, хто в Європі підтримує “коаліцію Путіна”, зокрема до Орбана.

Міністр закордонних справ Словаччини Растислав Качер облаяв проросійського прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана за те, що він грає на руку Кремлю – закликає до “фальшивого миру” з РФ та відмовляється підтримувати Україну.

Про це головний дипломат Словаччини написав у Facebook.

У своєму дописі Качер жорстко звернувся до всіх, хто в Європі підтримує “коаліцію Путіна” і називає війну в Україні “не нашою”.

“Вихідними їхній карпатський пророк просторікував про те, що це не наша війна. Це “просто військовий конфлікт між двома слов’янськими державами”. Треба було залишити їх у спокої, ізолювати. Тобто нехай росіяни швиденько переб’ють українців. Нехай вони не хвилюються. Як огидно. Як жалюгідно. Як не по-християнськи. Святий Мартин Турський (народився в нинішній Угорщині) помер би від сорому за таких християн”, – йдеться в його повідомленні.

Голова МЗС Словаччини наголосив, щойно Росія забере усіх своїх окупантів з України, Захід припинить постачати зброю Києву, а допоки вони там є, то Європа буде підримувати український народ.

“Щойно росіяни припинять постачати зброю до України, зберуть речі і поїдуть додому, тієї ж миті інші припинять підтримувати Київ у військовому плані і настане мир. Все дуже просто”, – наголосив Качер.

Він також розкритикував позицію експрем’єра Словаччини Роберта Фіцо, який, за словами Качера, хоче “путінського миру, як Орбан”.

Орбан робить в Угорщині те саме, що ми робили б у Словаччині, якби в уряді була партія Smer – SD (Роберта Фіцо. – Ред.). Для колабораціоністів Путіна, і особливо для наших у Карпатському басейні і високогір’ї, для всіх тих, хто хоче миру ціною знищення України, у мене є тільки одне послання: Иди на х**”, – закінчив він свій красномовний допис.