Обанаааа…пyтiн розуміючи, що програє, дає ekcmpeний наказ своїм генералам розконсервувати ”техніку на складах, а там виявився “сюрприз” якого не чекав ніхто

Без категорії

Путін зіткнувся із гіркою реальністю бездарності власного керівництва країною і її армією. Кинувшись у паніці розконсервовувати техніку на складах з’ясувалось, що більшість машин просто устарілі і оновлювались лише на папері, але проблема навість не в цьому. Те, що є банально розграбовано військовими, з машин повністю розікрали оптичні прилади та елеткроніку, у якій були присутні дорогоцінні метали.

Цю інформацію орилюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Російські окупанти опинились біля розбитого корита у намаганні відновити втрати з допомогою техніки, знятої з тривалого зберігання. Після гучних скандалів і звільнень у керівному генеральському складі, на аеродромі у СМТ Климово Брянської області (35 км від України) противник розгортає ремонтно-відновлювальну базу (РВБ).

“Наразі ворожа РВБ намагається “поставити в дію” значну кількість техніки, що прибуває зі складів тривалого зберігання. Стан цієї техніки в основному вкрай незадовільний, що унеможливлює її повноцінне використання”, – розповіли у розвідці.

ГУР також володіє інформацією, що окупанти створюють місця зберігання техніки, яку наші війска вивели із ладу на полі бою, але й із цим спостерігаються серйозні труднощі. Справи у ворога вкрай кепські.

“У 4-й танковій дивізії РФ з’ясували, що з 10 “розконсервованих” танків тільки один перебуває у більш-менш працездатному стані. Інші – повністю розукомплектовані. У частини з них немає навіть двигунів. В даний час плани щодо передачі на фронт техніки, знятої зі зберігання, фактично зірвано”, – інформує розвідка.