О ваша вuсокосте Юліє, дозвольте “смердам” звернутuся до вас… Тu доню наnевно забула звідкu тu родом, забула що в Україні вiiйна, забула хто тобі дає можлuвість зароблятu, щоб тu могла ножкамu ходuтu нормально?

ДУМКИ

Користувач мережі Tik-ToK розкритикував блогерку Юлію Вербу з Івано-Франківська, за її слова про те, що в країні все нормально бо Зеленський не оголошував ніякий збір на допомогу ЗСУ.

“О ваша високосте Юліє, дозвольте “смердам” звернутися до вас… У тебе все нормально, нічого страшного не робиться, так? Зеленський не сказав що потрібний збір? Для чого тоді, так? Ти доню напевно забула звідки ти родом, забула що в Україні війна, забула хто тобі дає можливість заробляти, щоб ти могла ножками ходити нормально? Ось, ти мізерна! Ти ноль! Тому що прості люди віддають останню гривню на допомогу хлопцям. А ти зі своїми мільйонами… Я не рахую твої гроші, вони мені n@хреn вср@лись! Гроші сьогодні є, завтра їх немає. Треба залишатися людиною. А ти якщо вважаєш, що гроші – це все, то гріш тобі ціна! Хоча з твоїми фінансовими можливостями, з медіальними можливостями ти могла б дуже багато чого зробити для нашої країни і для наших хлопців. Але повторюсь потрібно бути людиною, а тобі до цього дуже далеко! І нехай твої підписники мене засуджують… Я маю то в cp@ці.” – говорить чоловік на відео.

Думки користувачів Tik-Tok у коментарях розділилися. Одні підтримали блогерку, інші стали на сторону чоловіка, який розкритикував дівчину.