Неймовірні слова від Анджея Дуди: Є план який зупинить “путіна” назавжди

СВІТ

Президент Польщі Анджей Дуда вважає, що російський диктатор Володимир Путін не зупиниться на планах захопити Україну. Ймовірно, у Кремлі можуть замислювати агресію і проти інших держав.

Щоб цього не допустити, потрібно допомогти Києву вистояти всіма можливими способами – військовою, економічною, гуманітарною підтримкою. Про це Дуда сказав під час брифінгу з канцлером Німеччини Олафом Шольцем та президентом Франції Еммануелем Макроном на просторах Мюнхенської конференції з безпеки. Виступ Дуди опублікували на його офіційній Facebook-сторінці

Польський лідер зазначив, що без підтримки Заходу Київ не зможе боротися із російською агресією. За його словами, з початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну змінився світ та архітектура його безпеки.

На Землі не буде миру, якщо Росія завоює Україну, тож Київ треба підтримувати якнайбільше.

“У мене немає сумнівів, що Росія не зупиниться на Україні. Київ потребує ще більшої підтримки з боку Заходу”, – сказав він.

Також Дуда заявив, що економічна співпраця з Росією неможлива.

“Ми не приймаємо це. Ось чому ми разом. Тому Північноатлантичний альянс і Європейський союз продемонстрували єдність перед цією агресією, що для мене, як для безпосереднього сусіда України, президента Республіки Польща, є надзвичайно важливим питанням. Сьогодні ми всіма силами підтримуємо українців. Я хотів би подякувати всім, хто здійснює цю підтримку для України”, – додав політик.