Невже він підпише. Українці дочекались на відповідь Зеленського: вже понад 25 тисяч підписів зібрала петиція про встановлення мінімальної з/п надепам

ПОЛІТИКА

Петиція, в якій йдеться про зниження зарплати нардепам і чиновникам під час війни до мінімальної зарплати в 6500 гривень, набрала необхідні 25 тисяч голосів.

Українці набрали необхідну кількість голосів, і тепер президент Володимир Зеленський має розглянути петицію.

Автор петиції Олексій Тіняков наголосив, що всі, а не лише пересічні українці, повинні страждати від наслідків війни, і вимагав «мінімуму» під час воєнного стану та через два роки після його закінчення. Різницю в оплаті праці пропонується направити безпосередньо на потреби української армії та населення.

“Я вимагаю, щоб усі депутати та міністри в Україні були встановлені на рівні мінімальної заробітної плати на період воєнного стану та після закінчення двох років, а кошти були спрямовані на потреби народу та армії. Депутати не бідні , вони постраждають. Треба також заборонити Накопичувати премії, надбавки за важку працю, скасувати всі пільги. Кожен заслуговує на страждання, а не тільки звичайні люди!!! Дякуємо”, – йдеться в петиції.