Неочікувано! 3еленськuй nовертаючись з Туреччuниu вранці таємно відвідаві наш баrатострaждaльнuй острів 3міїнuй якраз на 500й день nовномаsштабної віійнu і nодякував воінам за боротьбу з ворorом. Відео

Без категорії

У суботу, 8 липня, на 500-й день повномасштабної війни, яку Росіся розв’язала проти України, президент Володимир Зеленський приїхав на острів Зміїний, який став символом незламності нашого народу. Глава держави висловив вдячність усім, хто стояв на його захисті, а також вшанував пам’ять героїв, які віддали своє життя в одній із найважливіших битв за час повномасштабної війни.

Відповідне відео президент опублікував у Telegram. Він наголосив, що Зміїний – вільний острів вільної України. І попри те, що це лише невеликий клаптик суходолу у Чорному морі, він є доказом, що наша держава поверне собі всі свої території, переконаний лідер держави.

Зеленський приїхав на острів Зміїний на 500 день повномасштабної війни і подякував воїнам за боротьбу з ворогом. Відео
Зеленський приїхав на острів Зміїний на 500 день повномасштабної війни і подякував воїнам за боротьбу з ворогом. Відео

“Вдячний усім, хто бився тут проти окупантів. Вшанували памʼять героїв, які віддали своє життя в цій битві – одній із найважливіших за час повномасштабної війни”, – зазначив Зеленський.

“Ми йдемо вперед! Дякую кожному і кожній”, – наголосив глава держави.